Pomoc dla Anety – Projekt 19

Serdecznie zapraszamy do pomocy Anecie

1 maja 2024 to spokojny ciepły wieczór, i towarzyskie spotkanie znajomych na grillu którzy znają się od lat. Nic nie wskazuje, że tego dnia coś się może wydarzyć…

Ten dzień nieodwracalnie zmienił życie Anety pięknej, radosnej, młodej kobiety. Pełnej energii i chęci życia. Mamie 21 i 10 letnich synów.

Chwilę po 20 dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Wybucha ciecz (paliwo do biokominka). Żywy ogień pokrywa długie włosy Anety i żywcem zaczyna się palić . Po kilku minutach partner Anety wrzuca ją do jakuzzi gasząc płonące włosy , twarz , szyję i ręce . Dzięki Bogu 10 letniemu synowi który siedział obok Anety nic się nie stało po prostu cud.

Dopiero po 50 minutach przyjeżdża karetka udzielając pomocy a ból z jakim zmaga się Aneta nie da się opisać słowami. Jego intensywność wielokrotnie przekracza poziom, jakiego kiedykolwiek wcześniej doświadczyła.
Ze względu na stopień i rozległość obrażeń, przetransportowana została do Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. To była najdłuższa i najbardziej bolesna noc w jej życiu, początek walki o życie.
Aneta została wprowadzona w śpiączkę farmaceutyczną a po 4 dniach intensywnej terapii, padła diagnoza:
IIb i III stopień poparzeń na powierzchni 15% ciała, w tym na skórze twarzy, szyi, rąk i uszu, oraz oparzenia górnych dróg oddechowych.

Od nocy, która na zawsze zmieniła jej życie, minęło dwa miesiące w szpitalu spędziła 6 tygodni walcząc aby rany się wygoiły. Przeszła kilkanaście zabiegów zmiany opatrunków i usuwania martwicy z ran które były bardzo bolesne.

W takich chwilach najgorsza jest bezsilność, w której znajdujemy się patrząc na jej NIEWYOBRAŻALNE cierpienie. W którym nie pomagają nawet najsilniejsze leki dostępne na rynku.

Aneta to nie tylko genialna osoba, również wspaniała mama, niezwykła partnerka, przyjaciółka z niespotykaną siłą charakteru.
Wierzymy że Aneta wróci do pełnej sprawności. Jednocześnie wiemy, że jest to proces długotrwały, który może trwać latami. Zabiegi, i związany z tym pobyt w szpitalu, to tylko część leczenia, właściwie jego początek.
Nieodzowna jest wyspecjalizowana pomoc fizjoterapeutyczna, opieka psychologiczna. Powrót do zdrowia mogą przyspieszyć nierefundowane, a niezwykle potrzebne rehabilitacje, masaże, zabiegi plastyczne i kosmetyczne, laseroterapie, mezoterapie, kąpiele lecznicze, specjalistyczne maści, kremy oraz bardzo kosztowne (szyte na miarę) ubrania uciskowe.
Każda kwota, która zostanie wpłacona, to dar i szansa. Zróbmy Anecie prezent i dajmy jej powrotu do zdrowia, do normalnego życia.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Kliknij poniżej, aby wesprzeć kwotą poprzez bramkę szybkiej płatności tpay!

Logo Tpay

Lub wpłać darowiznę bezpośrednio na konto:

Fundacja Lepszego Życia
ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 17a;

Nr konta: 98 1140 2004 0000 3302 7697 3998
z dopiskiem (tytułem przelewu): PROJEKT nr 19

Klikając w przycisk poniżej „Przekaż darowiznę” będziesz miał/a możliwość z skorzystania z serwisu PayPal.

0zł of 20.000zł raised

Warning: Undefined array key "start_date" in /home/users/fundacjalepszegozycia/public_html/wp-content/plugins/give/templates/shortcode-goal.php on line 47

Warning: Undefined array key "end_date" in /home/users/fundacjalepszegozycia/public_html/wp-content/plugins/give/templates/shortcode-goal.php on line 47
0zł of 20.000zł raised