Pomoc dla Daniela – Projekt 14

By choroba całkowicie nie zawładnęła życiem Daniela!

Nierefundowane leczenie immunoglobulinami.
Zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego, Zespoł Pans

Daniel urodził się zupełnie zdrowym dzieckiem, pięknie się rozwijał, od urodzenia trzymał główkę. Już w drugim tygodniu życia odwzajemniał uśmiech, na nóżki stanął w wieku 8 miesięcy, a pierwsze słowo ‘mama’ usłyszeliśmy, jak miał 10 miesięcy. Wszyscy dookoła wróżyli, że na pewno wyrośnie na piękną i mądrą istotę.

W 14 miesiącu życia przebył jednocześnie kilka ciężkich infekcji, w wyniku których i opóźnionego leczenia z powodu błędów lekarskich, nasze dziecko zachorowało na zespół PANS – autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Choroba ta powoduje nieprawidłowe działanie układu odpornościowego. Jego własne przeciwciała atakują mózg, niszcząc go. Każda mniejsza choroba, infekcja, wirus czy zapalenie odbijają się na naszym synku.

Ponad dwa lata szukaliśmy odpowiedzi na to, co się dzieje z naszym dzieckiem: szereg konsultacji z lekarzami w Polsce i za granicą, niezliczona ilość badań, szukanie rozwiązania na własną rękę i samoedukacja pozwoliły ustalić, co jest naszemu synowi i się nie poddać.

Dziś wiemy, co trzeba zrobić, żeby nasze dziecko miało szansę na prawidłowy rozwój i na normalną przyszłość. Lekarze z Centrum Św. Łukasza w Gdańsku gotowi są podjąć się leczenia naszego dziecka. Została nam zalecona terapia immunoglobulinami. Koszty dotychczasowego leczenia już były znaczne, natomiast koszty terapii immunoglobulinami przekraczają nasze możliwości. Nie mamy wyboru, bez leczenia nasz syn przestanie się rozwijać. Nie będzie mógł normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem jak inne dzieci. My, jako rodzice, zrobimy wszystko by mu to umożliwić i żeby miał jakąś przyszłość.

Zwracamy się do was – ludzi dobrej woli, przyjaciół, o pomoc i wsparcie. Tylko dzięki Wam nasz Daniel może mieć szansę na prawidłowy rozwój i być zdrowym! Czas jest niestety naszym wrogiem, terapię musimy rozpocząć jak najszybciej, liczy się niestety każdy dzień. Dlatego prosimy Was o wsparcie i pomoc w powrocie do zdrowia naszego kochanego synka.

Aksana i Oleg, rodzice

 

Skorzystaj z bramki szybkiej płatności serwisu tpay:

Logo Tpay

Wspieram 20 zł (tpay)

Wspieram 50 zł (tpay)

Wspieram 100 zł (tpay)

Wspieram 150 zł (tpay)

Wspieram 200 zł (tpay)

Wspieram 300 zł (tpay)

Wspieram 500 zł (tpay)

Wspieram 1000 zł (tpay)

lub wpłać darowiznę bezpośrednio na konto:

Fundacja Lepszego Życia
ul. Piotrkowska 270,
90-361 Łódź
Nr konta: 98 1140 2004 0000 3302 7697 3998
z dopiskiem (tytułem przelewu): PROJEKT nr 14

Klikając w przycisk poniżej „Przekaż darowiznę” będziesz miał/a możliwość z skorzystania z serwisu PayPal.

12.683zł of 50.000zł raised

Pomoc dla Daniela – Projekt 14

12.683zł of 50.000zł raised
Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Szczegóły płatności

Terminy

Suma darowizn: 20,00zł