In Aktualnosci

Fundacja pod nazwą „FUNDACJA LEPSZEGO ŻYCIA”, ustanowiona została przez Wojciecha Orzechowskiego działa na podstawie prawa polskiego oraz Statutu.

Celem Fundacji jest:

 1. Pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej oraz osobom szczególnie tej pomocy potrzebującym:
  1. Dzieci i młodzież z rodzin dotkniętych trudną sytuacją życiową lub materialną;
  2. Osoby chore i niepełnosprawne;
  3. Ofiary klęsk żywiołowych;
  4. Osoby dotknięte szeroko pojętymi patologiami społecznymi lub uzależnieniami;
  5. Osoby opuszczające zakłady karne mające problemy z adaptacją do życia na wolności;
  6. Osoby mające problemy z dostosowaniem się do życia w społeczeństwie;
  7. Osoby starsze, emeryci, renciści, osoby poszkodowane przez los;
 2. Udzielanie pomocy materialno-bytowej.
 3. Prowadzenie i wspieranie działalności charytatywnej.
 4. Działanie przeciw bezdomności i bezrobociu.
 5. Przeciwdziałanie patologiom społecznym.
 6. Rozpowszechnianie wartości chrześcijańskich.

Wojciech Orzechowski

Biznesmen – od 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.pl, WIWN.pl, Benton.pl Od 4 lat zasiada w Zarządzie Wspólnoty lokali komercyjnych zarządzając Nieruchomościami o wartości ponad 60 milionów złotych, obecnie jest prezesem zarządu.
Inwestor – inwestowaniem w Nieruchomości zajmuje się od 10 lat. Praktyk. Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać.

Rentier – w 2014r. osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech. Spędził tam ostatnie 2 lata odpoczywając i ciesząc się życiem.

Coach – Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.pl® – przeprowadza Uczestników za rękę przez cały proces inwestycyjny. Przeszkolił
ponad 200 Uczestników, którzy łącznie kupili już ponad 120 nieruchomości, ponad 90 z nich już zostało sprzedane z zyskiem, pozostałe są w trakcie remontu.

Autor książki „Zarabiaj na nieruchomościach” oraz „200 pytań do eksperta. Odpowiada Inwestor – Wojciech Orzechowski”, która ukaże się niebawem. Prowadzi blog www.zarabiajnanieruchomosciach.pl

Twórca Symulatora Inwestowania w Nieruchomości w postaci gry planszowej „Rentier”. Celem gry jest nauczyć się obracać nieruchomościami na krajowym rynku.